سه‌شنبه، خرداد ۲۸، ۱۳۸۷

مونیکا تو هم ، یا دون ژوانان عالم متحد شوید!

!
دیروز وقتی همکار دون ژوانم در دانشگاه زنجان از شدت استرس تو اتاقش نمی دونست چی کار کنه و درست اون لحظه ای که از فرط استیصال با دست زد به دوربین فیلمبردار ناخودآگاه احساس کردم دستم داره میلرزه ! نمی دونم به چه دلیل فکر کردم نکنه این بلا سر منم بیاد!
بیایید یه جور دیگه به قضیه نگاه کنیم ، اصلا این بعد قضیه که طرف قران درس میداده و مسئول حج و زیارت و این خرت و پرتها بوده رو خط بکشید و خودتون رو بزارین جای اون ، بله دقیقن خودتون رو که وقتی سوار ماشینید و یه دختر لب خیابون منتظر تاکسی وایساده خیلی ناراحت کننده جلوش وامیستید ، میره عقبتر و شما هم همینجور جلو وعقب میکنید ، میرید پارک ، مراکز خرید و چند تا دختر رو میبینید که نیششون بازه و دارن هرهر و کرکر می کنند ، مثه یه قاشق نشسته خودتون رو میندازید وسط و آرامششون رو بهم می زنید ، بدون اینکه مطمئن باشید این دخترها برای جلب توجه شماست که سرخوشن ، یا دختری که کنار خیابون وایساده واقعا منتظر تاکسی یا شما؟ اگر منصفانه نگاه کنیم تمام این رفتارها باعث بهم زدن امنیت میشن ، شما در حد قدرت خودتون به امنیت دخترها تجاوز می کنید و استاد محترم در حد وسع قدرت خودش و فرمانده جون نیروی انتظامی هم در حد قدرت خودش ، کلاه خودتون رو قاضی کنید تمام کسانی که متلک پرانید (دختر و و پسر) ، اگر در اون حد قدرت بودید از اونها بهتر بودید؟

من معتقدم در جامه ء فعلی ایران هیچ کس ( از هر دسته ء که باشه ) رو که از نظر جنسی مشکل براش بیاد ، یا مزاحم آزادی و امنیت کس ِ دیگه ای بشه رو واقعا نمی شه شماتت کرد و مجرم دونست
اگر ج نده خونه ها پرپا بودند و دسترسی به مطاع جنسی بدون مشکل بود ، اونوقت می شد هر کسی رو که در حیطه ء خودش موجب آزار دیگری رو فراهم کرده سرزنش کرد ، مثل تمام کشورهای متمدن دنیا که هر روز خبرش رو میشنویم از سو ء استفاده فرماندار گرفته تا زندانی کردن چندین ساله دختری توسط پدرش به قصد سو ء استفاده جنسی ، پس این چیز عجیبی نیست در همه جای دنیا آدمهای مریض هستند که نیاز دارن درمان بشن یا باهاشون برخورد بشه ، ولی واقعا این در ایران فعلی صدق نمیکنه تا وقتی که همه چیز برگرده سرجای خودش !

9 comments | Permalink

نظرات: 9

اولا مرده شورتو ببرن که باید حتما با فایر فکس بیام که بتونم واست کامنت بدم

By Anonymous son of thunder, at ۱۱:۲۲ قبل‌ازظهر

دوما چرا داری کس شعر می گی؟ تو همیشه نسبت به آدم های مزخرف احساس همدردی می کنی که با توجه به اینکه خودتم آدم مزخرفی هستنی منطقیه!!!

By Anonymous son of thunder, at ۱۱:۲۳ قبل‌ازظهر

ببین بحث بودن جنده خونه نیست.بحث اینه که کسی از قدرتی که قانون به اون داده سواستفاده کرده. تا حالا نشده که استادی به یه دختر سکسی نمره ای بده که اصلا لایقش نیست؟بحث مریضی درست.اما به نظرت این به تجاوز نزدیک تر نیست. یکی قدرتمند و دیگری عاجز و مستاصل( قابل توجه اینکه معاونت دانشجویی که می دونی معنیش چیه)

By Anonymous son of thunder, at ۱۱:۲۷ قبل‌ازظهر

مردک !حیف الاغی و با تمام الاغی دوستت دارم اگر نه به خاطر این بی احترامی به مقام والای دون ژوانی تقاضای اشد مجازات می کردم از پدر معنوی. یک دون ژوان با زبان به همه چیز می رسه نیازی به تجاوز نداره!!!

By Anonymous son of thunder, at ۱۱:۲۸ قبل‌ازظهر

تو مهم ترین قسمت صورت مسئله رو داری پاک می کنی .خودش چون قران این چیزا درس می ده حتما یه جورهایی معلم اخلاق میدونه .در ضمن با صرف گفتن اینکه با منطق خودتون جای اون بزارید نمی شه به جایی رسید. با همه بی شعوریت آرزوی دیدن دوباره ات را دارم مردک!!بوس

By Anonymous son of thunder, at ۱۱:۳۵ قبل‌ازظهر

ببین خیلی بده که قرعه به نام این افتاد،چون خیلی ها مشغولن

By Anonymous calendar girl, at ۱۲:۳۹ بعدازظهر

هی آیدین، من به عنوان یک زن دوست ندارم همیشه زن ها سر زبونا باشند ها! خودمون می دونیم چطوری باهاشون تا کنیم :)

By Anonymous سارا ن, at ۴:۱۸ بعدازظهر

عجب! من اولین چیزی که بعد از خوندن این ماجرا به ذهنم رسید این بود که طفلی استاد... چه آبرویی ازش رفته! کجایی آلن که الان حس میکنم فحش لازم شدم!!!

By Blogger عرفان, at ۹:۰۳ بعدازظهر

ببین ایدین من خیلی سعی کردم یکجور دیگه نگاه کنم ،اما نمیدونم چرا چشمام
درد گرفت.

By Anonymous سیدو, at ۱۰:۵۵ قبل‌ازظهرaidinblog@hotmail.com

L ink

صفحه لینکهای صورتک خیالی


 


A rchive

January 2003
April 2003
May 2003
June 2003
July 2003
August 2003
September 2003
October 2003
December 2003
January 2004
March 2004
June 2004
September 2004
October 2004
November 2004
December 2004
January 2005
February 2005
March 2005
April 2005
May 2005
June 2005
July 2005
August 2005
September 2005
October 2005
November 2005
December 2005
January 2006
February 2006
March 2006
April 2006
May 2006
June 2006
July 2006